Visų markių automobilių dalys

Automobilių kėbulo dalys

Grįžti atgal

Prireikus remontuoti automobilo kėbulo pažeistas ar kitaip nepataisomai apgadintas dalis bet kokios automobilio markės ir metų automobiliui rasite autocentre "Igtisa". Sandėliuose turime iki 50 000 įvairių naujų originalių ir neoriginalių automobilių kėbulo dalių, o jei jums reikiamos kėbulo dalies neturėsime, 1 dienos laikotarpyje užsakysime iš geriausią kainą, kokybę ir pristatymo laiką pasiūliusių gamintojų Europoje ar Azijoje.

Taip pat prekiaujame didelio pasirinkimo kokybiškomis naudotomis automobilių kėbulo dalimis visų markių automobiliams. Užsakymus pristatome naudojantis kurjerių tarnybos paslaugomis Lietuvos teritorijoje.

  • Kėbulo dalių užsakymo įvykdymo laikas yra iki 3 darbo dienų nuo užsakymo patvirtinimo dienos.
  • Užsakytas kėbulo dalis, esančias "Igtisa" sandėliuose, pristatome per 1 - 3 darbo dienas po apmokėjimo už užsakytas kėbulo dalis.
  • Originalių kėbulo dalių pristatymo laikas gali būti iki 1 mėnesio.


Automobilių kėbulo dalių pristatymo kainos Lietuvoje

Užsakymų pristatymo kaina Lietuvos teritorijoje yra apskaičiuojama pagal kliento užsakytų prekių kainą. Žemiau pateikiame pristatymo įkainių lentelę. Užsakymus taip pat pristatome ir į užsienį: Didžiąją Britaniją, Airiją, Škotiją, Švediją, Norvegiją ir kitas šalis. Dėl išsamesnės informacijos prašome teirautis žemiau nurodytais mūsų kontaktais.

Užsakymo
suma (Eur)
iki 29 Eur 30 - 58 Eur 58 - 87 Eur 87 - 116 Eur 116 - 145 Eur 145 Eur
ir daugiau
Pristatymo
kaina (Eur)
5 Eur 6 Eur 8 Eur 9 Eur 12 Eur 29 Eur
  Užsakymus nemokamai galite atsiimti Autocentre "Igtisa" adresu Išradėjų g. 16, Šiauliai, Lietuva

Svarbi prekių pristatymo informacija: Taikomas papildomas 20 Eur mokestis, kai prekės pristatomos į Neringą. Bet kurią Autocentre "Igtisa" įsigytą automobilio kėbulo dalį ar prekę per 7 dienas nuo prekių pristatymo galite grąžinti ir atgauti už prekę sumokėtus pinigus. Prekių pristatymo išlaidos negrąžinamos.

Grįžti atgal