Visų markių automobilių dalys

Automobilių žibintai ir stiklai

Grįžti atgal

Autocentras "Igtisa" prekiauja visų markių automobilių stiklais - tiek priekiniais ir galiniais, tiek šoniniais bei automobilių veidrodėlių stiklais. Prekiaujame tiek lengvųjų automobilių, tiek krovininių, mikroautobusų, autobusų stiklais bei veidrodėliais. Galime pateikti platų pasirinkimą iš įvairių patikrintų gamintojų: NordGlass, Pilkington, Sigla, Splintex, PS. Visi stiklai yra sertifikuoti ir atitinka visus automobilių gamintojų bei Europos sąjungos ir techninės apžiūros centro "Regitra" keliamus standartus. Suteikiame garantijas.

Populiariausių Lietuvoje automobilių markių (Audi, BMW, Toyota, Ford, Opel, Renault, Volkswagen) priekinius stiklus bei veidrodėlius turime savo sandėliuose. Jei Jums reikiamas automobilio stiklas yra išparduotas arba neturime savo sandėliuose, Autocentro "Igtisa" vadybininkas užsakys tiesiogiai iš geriausią kainą ir pristatymo terminą pasiūliusio gamintojo ir per 1 kalendorinę savaitę pristatys klientui į reikiamą vietą Lietuvoje arba klientas gali atsiimti bet kuriame mūsų autocentro atstovybėje. Automobilių šoninius ir galinius stiklus užsakome ir pristatome per 1 savaitę nuo kliento užsakymo pateikimo dienos.

Automobilių stiklų keitimas ir žibintų reguliavimas

Klientui užsisakius stiklus ir pageidaujant, Autocentro "Igtisa" meistrai pakeis pažeistą stiklą nauju. Garantuojame, kad automobilio stiklo keitimas būs atliktas greitai ir profesionaliai, nepriklausomai nuo Jūsų vairuojamo automobilio. Automobilio stiklo keitimą atliekame pagal patikrintas tam reikalingas proceso technologijas, o meistrai atliekantys šį darbą yra kvalifikuoti atlikti šį darbą ir išmano keitimo proceso technologinius reikalavimus.

Teisingas automobilio stiklo keitimas garantuoja ilgaamžę jo eksploataciją bei sandarumą nuo išorinių lauko sąlygų. Automobilio stiklus įprastai pakeičiame per: 1 valandą (priekinis ir galinis stiklas); 1.5 valandos (1 vnt. šoninis stiklas); 15 min (veidrodėlių stiklas). Greitai ir kokybiškai sureguliuosime jūsų automobilio šviesas "CZ Sinchro" reguliavimo stendu. Patikrinsime ir sutvarkysime automobilio apšvietimo sistemą.

Turite klausimų? Klauskite.

Automobilių žibintai ir stiklai
Klientų aptarnavimo vadybininkas

Kontaktinis tel: (8-650) 25 555
El. paštas: info@igtisa.lt
Konsultacija su vadybininku gyvai

Autocentras "Igtisa"
Adresas: Išradėjų g. 16, Šiauliai, Lietuva

Pirmadieniais - Penktadieniais: 8.30 - 17.30 val.
Šeštadieniais: 10.00 - 14.00 val.
Sekmadieniais: nedirbame

Grįžti atgal