Kėbulų remontas

Automobilių kėbulo dalių virinimas

Grįžti atgal

Automobilio apdailos elementai sudaro apie 25% bendro automobilio paviršiaus ploto. Kaip įprasta, tai labiausiai pažeidžiamos ir mažiausiai atsparios kėbulo dalys. Tačiau tobulėjant automobilių technologiniams sprendimams vis daugiau automobilių kėbulų yra gaminami iš itin tvirtos ir elastingos plastmasės, aliuminio, anglies pluošto ir kitų tvirtų medžiagų.

Autocentre "Igtisa" teikiame bene visų plastmasinių automobilių apdailos dalių bei kėbulo dalių iš aliuminio lyginimo ir virinimo paslaugą.

Automobilių kėbulų plastmasinių apdailos dalių virinimas ir remontas

Sparnai, priekinis ir galinis bamperiai, veidrodėliai, apsauginės juostos, moldingai ir kitų plastmasinių kėbulų remontui "Igtisa" kėbulų remonto centre naudojamos tik specialios, plastmasės lydiniams skirtos medžiagos (elastikai ir tirpikliai). Pažeistų ar įtrūkusių kėbulo dalių paviršiai specialu plastmasėms virinti skirtu aparatu giluminiu būdu yra suvirinami, atstatant detalės originalų standumą ir vientisumą. Vėliau plastmasinė detalė ya paruošiama dažymui ir perdažoma specialiais strūktūriniais dažais taip atkuriant jos originalios dangos polimerų struktūrą ir paviršių.

Automobilių kėbulų dalių iš aliuminio virinimas ir remontas

Daugelis šiuolaikinių automobilių kėbulo dalių (durelių apdailos, sparnai, priekinės ir galinės panelės, stogas), o ir kai kuriuose pats rėmas yra gaminami iš specialaus aliuminio lydinio. Termiškai apdorotas aliuminis yra ne mažiau tvirtesnis nei plienas, o jo lengva masė, antikorozinės ir smūgių atsparumo bei lengvo konstrukcijos atstatymo savybės suteikia daugiau pranašumo. Kėbulų remonto centre "Igtisa" automobilio kėbulo aliumines dalis lyginame bei viriname pirminiam standumo atstatymui ir detalės deformuotų briaunų atkūrimui. Taip pat teikiame aliuminio bei varinių varžtų įvirinimo arba privirinimo paslaugas.

Kėbulų dalių remontas nepažeidžiant antikorozinės arba dažų dangos

Automobilių kėbulų remonto centre "Igtisa" teikiame deformuotų kėbulo paviršių taisymo (išvengiant dažymo) paslaugas, kurios leidžia atlikti kėbulų lyginimo darbus iš išorės, o taip pat sunkiai prieinamose vietose, nepažeidžiant gamintojo originalios antikorozinės dangos.

Tam naudojame įvarius automobilių aliumininių ir plieninių kėbulų ir jų dalių lyginimo metodus profesionaliais įrankiais: tempimas, specialių tempimo įrankių klijavimas, suspausto oro panaudojimas, specializuotos aliuminio atstatymo technikos panaudojimas atstatant detalės standumą ir briaunas. Visa tai suteikia visas galimybes atlikti sudėtingus kėbulų lyginimo darbus, išvengiant dalių pragręžimo ar išpjovimo.

Grįžti atgal