Kėbulų remontas

Automobilių dažų gamyba

Grįžti atgal

Prieš dažant automobilio kėbulą ar jo dalis būtina parinkti automobilio gamintojo spalvos kodą ir tiksliai atitinkančius dažus. Auto centre "Igtisa" turime atskirą dažų parinkimo ir gamybos skyrių, kuriame galime pagaminti visus reikiamus automobilio ar jo kėbulo elementams būtinus dažus, atitinkančius automobilio gamintojo kodus, nusidevėjimo atspalvius ir pigmentą.

Dažų parinkimas nėra toks paprastas procesas, ypač kai dažus reikia parinkti atskiroms automobilio kėbulo dalims ir jos jau yra dažytos anksčiau, ne gamykliškai. Tokiais atvejais "Igtisa" meistrai specialiu įrenginiu spektrofotometru matuoja kėbulo spalvų perėjimus ir parenka maksimaliai tikslią esamą automobilio kėbulo spalvą. Tam, kad spalva idealiai atitiktų reikiamą automobilio spalvą, "Igtisa" dažų meistrai atlieka bandomąsias dažų kortelės, jas sulygina su esama spalva, jei būtina pakoreguoja ir parenka tiksliausią alternatyvų pigmentą.

Auto centro "Igtisa" dažų skyriaus meistrai pagal kliento pageidavimą parinks ir pritaikys vandens pagrindo dažus iš Cromax, Sikkens, DuPont, Challenger spalvų atitikimo lentelės su itin maža frakcija. Gaminame tiek paprastus, tiek metaliko bei perlamutrinius automobilių dažus. Visi "Igtisa" gaminami automobilių dažai, lakai ir kietikliai atitinka EU keliamus gamtosauginius reikalavimus bei neviršija nustatytos normos.

Klientų patogumui papildomos paslaugos

Klientui pageidaujant automobilio kėbulą ar jo apdailos pažeistas dalis galime suremontuoti, paruošti dažymui, parinkti reikiamo atspalvio ir pigmento dažus, nudažyti, nupoliruoti ir atgal sumontuoti ant automobilio (Plačiau apie paslaugą rasite "Automobilio paruošimas dažymui").

Taip pat prekiaujame plačiu profesionaliu automobilių kėbulų remonto medžiagų bei priemonių asortimentu - hermetikai, apsauginės dangos, klijai, derva, glaistai, gruntai, skiedikliai, kietikliai, lakai, chemija, kitos kėbulo remonto bei poliravimo įrankiai ir priemonės.

Turite klausimų? Klauskite.

Automobilių dažų gamyba
Klientų aptarnavimo vadybininkas

Kontaktinis tel: (8 - 685) 60 170
El. paštas: info@igtisa.lt
Konsultacija su vadybininku gyvai

Autocentras "Igtisa"
Adresas: Išradėjų g. 16, Šiauliai, Lietuva

Pirmadieniais - Penktadieniais: 8.30 - 17.30 val.
Šeštadieniais: 10.00 - 14.00 val.
Sekmadieniais: nedirbame

Grįžti atgal