Kėbulų remontas

Automobilių geometrijos atstatymas

Grįžti atgal

Pilno automobilių kėbulų remonto centras "Igtisa" daugiau nei 18 metų atlieka visus su automobilių kėbulų ir apdailos dalių remontu susijusius darbus. Kėbulų remontui naudojame moderniausią kėbulų paviršių bei geometrijos atstatymo įrangą, su kuria dirba daugiau nei 15 metų patirtį turintys meistrai. Automobilių kėbulų paruošimą dažymui ir dažymą atliekame moderniose iki 3 metrų aukščio automobilius talpinančiose 4 dažymo kamerose. Taip pat turime 4 profesionalius automobilių rėmo geometrijos atstatymo stendus "Car-O-Liner", kurių dėka automobilių geometrijos atstatymo darbus ultragarso sistema galime nustatyti ir atkurti iki 1mm tikslumu.

Apgadinto ar patekusio į rimtą autoį vykį apgadinimus plika akimi nustatyti neįmanoma. Net jei išoriškai automobilio pažeidimai nėra dideli, būtina įvertinti automobilio rėmo deformaciją. Tam būtinas automobilio išardymas ir rėmo geometrijos kompiuterizuota ultra garso diagnostika. Auto įvykio metu automobilio rėmas gali būti deformuotas taip, kad automobilio gamintojas tam tikrom kėbulo rėmo dalims nenumato remonto galimybės. Tai reiškia, kad automobilis yra neremontuojamas, draudžiama jį eksploatuoti ir bus "nurašytas" draudimo.

Jei automobilio rėmo dalys po patikros ir diagnostikos yra tinkamos remontui, Autocentro "Igtisa" kėbulų meistrai, pasitelkdami technologinius sprendimus, modernią įrangą bei daugiau nei 15 metų patirtį gali atstatyti rėmo konstrukcines dalis pagal automobilio gamintojo keliamus reikalavimus ir išmatavimus. Automobilių pramonei tobulėjant, o automobilių konstrukcijoms tampant vis sudėtingesnėms, Auto centro "Igtisa" meistrai tobulina savo žinias, domisi naujomis automobilių gamybos technologijomis, po automobilio remonto atliekame patikras.

Svarbi informacija: Automobilio kėbulo rėmas yra esminis vairuotojo ir keleivių, esančių automobilyje saugumą garantuojantis faktorius. Net jei automobilis yra tinkamas remontui, rėmo gamyklinių geometrinių parametrų atstatymas turi būti kruopštus, atsakingas ir profesionalus. Reiktų pabrėžti, kad auto įvykio metu deformuojasi ne rėmas, o jį sudarančios plieno arba aliuminio konstrukcijos, kurios po įvykio dalinai praranda savo gamyklines smūgio absorbavimo ar vientisumo savybes. Dėl šios priežasties, Auto centro "Igtisa" meistrai itin didelį dėmesį skiria metalo savybių atstatymui ir sutvirtinimui. Svarbu pabrėžti, kad Auto centre "Igtisa" automobilio kėbulo rėmo virinimas yra atliekamas šaltuoju būdu, kuris priešingai nei "karštasis" metodas nekeičia arba minimaliai keičia metalo lydinio cheminę sudėtį ir išlaiko gamyklines savybes.

Grįžti atgal