Kėbulų remontas

Automobilių kėbulų paruošimas dažymui

Grįžti atgal

Antri pagal svarbą kėbulo remonto darbai yra automobilio kėbulo ir jų dalių dažymui paruošiamieji darbai. Nuo automobilio kėbulo paruošimo kokybės didžiąja dalimi priklauso galutinis dažų paviršinio sluoksnio padengimo rezultatas. Autocentre "Igtisa" automobilių kėbulų ir jų dalių paruošimą dažymui atliekame tik sausuoju būdu. Šie būdai laikui bėgant mūsų kėbulų meistrų buvo ištobulinti iki broko atsiradimo minimalios galimybės, o nudažymo kokybė maksimali kokią tik galima išgauti.

Automobilių kėbulų ir jų dalių kokybiškas paruošimas ir nudažymas susideda iš daugybės technologinių procesų - paviršiaus paruošimas ir nušveitimas, antikorozinė danga, glaistymas ir špakliavimas, šlifavimas, nelygumų šalinimas, gruntavimas. Autocentre "Igtisa" automobilių kėbulų ir jų dalių paruošimą dažymui atliekame tik sausuoju būdu. Tai užtikrina paviršiaus kokybišką paruošimą dažymui ir rudžių židinių įsimetimą į paviršius. Paruoštus automobilio kėbulo paviršius būtina pakaitinti infraraudonaisiais spinduliais, tam kad būtų pasiektas pilnas paruošto paviršiaus išdžiūvimas prieš jo dažymą. Metaliniams kėbulų paviršiams skiriame ypatingai didelį dėmesį. Tam naudojami specifiniai glaistai, epoksidiniai gruntai ir specialios antikorozinės dangos.

Tik tokiu atveju galutinio naujo dažų sluoksnio storis, pigmentas ir dangos ilgaamžiškumas bus maksimaliai artimas gamykliniam. Autocentre "Igtisa" dažytoms automobilių kėbulo dalims suteikiame garantiją.

Grįžti atgal