Autoservisas Šiauliuose

Padangų montavimas Šiauliuose

Grįžti atgal

Autocentre "Igtisa" montuojame ir balansuojame automobilių padangas ir ratlankius iki R21 dydžio. Prekiaujame visų automobilių vasarinėmis, žieminėmis, universaliomis padangomis. Prekyba naujomis padangomis išp Bridgestone, Pirelli, Toyo, Yokohama, Michelin, BFGoodrich, Nokian, Contental, Dunlop, Goog Year ir kt. gamintojų.

Kad padangos eksploatuojant automobilį diltų tolygiai, o vairavimas būtų malonus be pašalinių vibracijų būtinas ratų suvedimas ir išvertimo kampo reguliavimas. Autocentro "Igtisa" mechanikai dirba su kompiuterizuotu suvedimo stendu, kuris suteikia visas galimybes atlikti ne tik ratų geometrijos reguliavimą, bet ir važiuoklės geometrijos matavimus, išmatuoti kampus, nustatyti važiuoklės neatitikimus gamintojo reikalavimams ir juos pašalinti. Duomenų bazėje yra daugiau kaip 1000 automobilių markių ir modelių nustatymų.

Taip pat greitai ir kokybiškai sureguliuosime visų markių automobilių žibintų šviesas "CZ Sinchro" reguliavimo stendo pagalba. Patikrinsime ir sutvarkysime automobilio apšvietimo sistemą.

Turite klausimų? Klauskite.

Autoservisas, remontas
Vytautas Jokubaitis

Informacija ir registracija: (8-685) 544 74
El. paštas: servisas@igtisa.lt
Konsultacija su vadybininku gyvai

Autocentras "Igtisa"
Adresas: Išradėjų g. 16, Šiauliai, Lietuva

Pirmadieniais - Penktadieniais: 8.30 - 17.30 val.
Šeštadieniais: 9.00 - 14.00 val.
Sekmadieniais: nedirbame

Grįžti atgal