Apie UAB "Igtisa"

Jau antrą dešimtmetį veiklą sėkmingai plėtojanti uždaroji akcinė bendrovė „IGTISA“ Lietuvos rinkoje įsitvirtino kaip viena sparčiausiai augančių įmonių, užsiimančių automobilių atsarginių detalių prekyba ir automobilių servisu.
Didžiausia savo sėkme laikome suburtą puikų kolektyvą, tikrą profesionalų komandą, kuri pasirengusi padėti kiekvienam, kam prireikia mūsų paslaugų. Platus įvairiausių automobilių detalių pasirinkimas bei taikomos naujausios automobilių remonto technologijos leidžia mums kokybiškai aptarnauti pačius įnoringiausius klientus ar atlikti sudėtingiausius automobilio remonto darbus.

 


Esame didžiausia specializuota automobilių kėbulo detalių prekybos atstovė visoje Šiaurės Lietuvoje bei atliekame visus kėbulo remonto darbus, tad klientas jam reikalingas paslaugas gauna vienoje vietoje. Automobilio važiuoklės remonto darbus irgi galite patikėti mums, nes šioje srityje dirba itin didelę patirtį turintys meistrai.

 


Mūsų prekių sandėlyje – per 50 tūkstančių pavadinimų detalių, o autoservise taikomos pačios pažangiausios technologijos, todėl nenuostabu, jog šios tvirtos verslo pozicijos leido suburti didžiulį būrį lojalių klientų. Vertindami ir individualių, ir verslo klientų dėmesį mūsų įmonei bei atsižvelgdami į jų poreikius, plėtojame savo verslą ir siekiame būti patikimais partneriais.
Mūsų automobilių detalių parduotuvėse rasite ne tik reikalingų naujų ar naudotų detalių, dažų, autokosmetikos ar aksesuarų įvairių markių automobiliams, bet ir sutiksite paslaugių profesionalių konsultantų, kurių patarimai Jums bus naudingi.

 


Savo veikloje vadovaujamės pagrindiniu tikslu – kliento automobilis turi važiuoti ir šeimininkui nekelti jokių rūpesčių.
50 tūkstančių pavadinimų detalių įvairių markių automobiliams – toks „IGTISOS“ prekių sandėlio pasirinkimas.

 

 

Gausus automobilių atsarginių detalių bei reikmenų asortimentas – viena iš didžiausių mūsų verslo sėkmių. Specializuojamės automobilių kėbulo detalių srityje, todėl čia esame nepralenkiami visoje Šiaurės Lietuvoje.

 

 

Mūsų prekių sandėlyje kiekvienas klientas ras automobilių detalių pagal savo poreikius ir galimybes. Prekiaujame originaliomis detalėmis, turime platų naudotų detalių pasirinkimą, galime pasiūlyti neoriginalių, tačiau aukštos kokybės Europos ir Azijos gamintojų detalių.

 


Moderniai tvarkydami prekių sandėlį, išvystę logistiką bei subūrę profesionalių darbuotojų būrį, klientus galime aptarnauti operatyviai ir kokybiškai. Taikomos naujos technologijos, tobulinama apskaitos sistema, atnaujinama duomenų bazė, patikima sandėlio valdymo sistema suteikia neribotų galimybių verslo vystymui ir plėtrai bei klientų aptarnavimui.

esolution: Internetinių tinklalapių kūrimas, internetinių puslapių kūrimas