Kontaktai

Apie autocentrą Igtisa

Grįžti atgal

Autocentras "Igtisa" daugiau nei 20 metų sėkmingai vykdo didmeninę ir mažmeninę prekybą naujomis bei naudotomis kėbulo dalimis, teikia pilnas automobilių kėbulo remonto, dažymo paslaugas, autoserviso paslaugas. Esame didžiausia lengvųjų automobilių kėbulų dalių prekybos, kėbulų remonto įmonė Šiaurės Lietuvoje.

Autocentras "Igtisa" yra didžiausia specializuotų automobilių kėbulo dalių prekybos atstovė visoje Šiaurės Lietuvoje. "Igtisa" sandėliuose yra per 50 000 įvairių kėbulo dalių, tinkančių visoms populiariausioms automobilių markėms Lietuvoje. Jei klientui reikiamos kėbulo detalės neturime, operatyviai užsakome iš geriausią kokybę, kainą ir pristatymo laiką pasiūliusių Europos ar Azijos gamintojų. Kėbulo dalis pristatome per 7 kalendorines dienas.

Klientų patogumui teikiame stambius ir smulkius kėbulo remonto darbus, atstatome automobilių geometriją po auto įvykių, paruošiame dažymui, sumaišome reikalingus dažus ir šiuolaikiškose 4 kamerose nudažome iki 3 metrų automobilius, tvarkome ir viriname plastmasines bei aliuminines detales. O taip pat įlenkimų ir įbrėžimų pašalinimas, priekinio stiklo taisymas, keitimas, antikorozinis apdorojimas, poliravimas, remontas po draudiminių įvykių, kosmetinis remontas.

Devėtos auto dalys ir kėbulo dalys

Didelį dėvėtų auto kėbulo dalių (be defektų) pasirinkimą galime pateikti kaip taupymo alternatyvą. Kai kurios naujos dalys klientams būna per brangios arba draudiminių įvykių atvejais draudimo bendrovė kompensuoja tik mažą dalį naujos detalės sumos (kai remontuojama pagal draudimą ir yra skaičiuojamas nusidėvėjimas). Darbams bei dalims suteikiame garantiją.

Autocentro "Igtisa" automobilių dalių parduotuvėse taip pat rasite geros kainos ir didelį akumuliatorių, dažų, autokosmetikos ar aksesuarų įvairių markių automobiliams pasirinkimą. Taip pat prekiaujame naujomis smulkiomis kėbulo detalėmis - laikikliai, tvirtinimo elementai, stambesni bamperio laikikliai ir t.t. Esame oficialus skandinavų gaminamos kelionių įrangos "Thule" atstovas Lietuvoje.

Nuo pat veiklos pradžios didelį dėmesį skiriame klientui, todėl nuolat augame ir plečiame fizinių ir juridinių klientų ratą. Savo veikloje vadovaujamės pagrindiniu tikslu – kliento automobilis po remonto turi būti nepriekaištingos techninės būklės ir vairuotojui nekelti papildomų rūpesčių. Autocentro "Igtisa" sėkmę bene didžiausia dalimi lėmė suburtas profesionalus ir patyręs kolektyvas, šiuolaikiška ir nuolat atnaujinama įranga, platus paslaugų spektras bei aptarnavimo ir darbo kokybės aukšti reikalavimai.

Autocentras "Igtisa"
Adresas: Išradėjų g. 16, LT-78148 Šiauliai, Lietuva

Grįžti atgal